Манчини: Резултатът е приемлив

Треньорът на Интер Роберто Манчини заяви, че равенството 1:1 със Сампдория вчера е приемлив резултат за неговия тим. Според него "моряците" са опасен съперник и затова сечелената точка е нелошо постижение.

"Позволихме две или три положения на контраатаки през първото полувреме. След това през втората част мачът тотално се промени след попадението на Луис Муриел. Можехме и да спечелим, но взехме точка срещу много силен съперник, така че резултатът е приемлив. През първото полувреме Сампдория се защитаваше с 10 човека и не ни даваше много пространства. Перишич действаше опасно по дясното крило и трябваше по-добре да се възползваме от това. През втората част пуснах още един нападател и нещата вече изглеждаха по-добре. Виждам подобрение в играта ни, но продължаваме да допускаме прекалено много възможности пред нашата врата. Повечето от тях идват след статични положения, когато действаме разсеяно и лесно губим топката", смята Манчини.