Рен пропусна да изненада Монако

Отборите на Монако и Рен завършиха наравно 1:1 в мача помежду си от деветия кръг на Лига 1. Гостите от Бретан могат да съжаляват повече за изпуснатата победа, тъй като в 65-ата минута Педро Енрике пропусна дузпа. Преди това Абдулай Дукуре бе открил за Рен малко преди почивката, след като засече с глава центриране на Людовик Баал, а Уолъс изравни за домакините в 51-ата, когато при един корнер топката стигна до него.

Равенството бе четвърто предно за Рен, които се намират на трета позиция с 16 точки. Монако от своя страна продължава да не може да навлезе в ритъм и е с три по-малко на девето място.