Талантите на Мечо продължват без грешка след 3:0 над ЦСКА (видео+галерия)

Тимът на Левски набор 2001 година разби с 3:0 ЦСКА като гост на "Царско село" в дербито от 7-ия кръг на първенството U-15. Момчетата на Димитър Телкийски поведоха още във втората минута след попадение на Айвън Ангелов, който бе точен след хубава комбинация на "сините". Последваха интересни моменти преди двете врати, но вратарите на двата тима бяха на висота. Все пак в 27-ата минута Лъчезар Георгиев удвои, когато гостите започнаха да действат по-активно.
Левски победи ЦСКА с 3:0 в елитната дивизия до 15 години Талантите на Мечо не спряха да атакуват и да диктуват събитията на терена и през втората част. Така малко преди края на срещата Мартин Петков бе точен с удар от дъгата на наказателното поле. По този начин Левски записа седми пореден успех от седем мача, като в шест от срещите нямат допуснат гол.