Макриев и Марчев започнаха като титуляри при равенството на Неа Саламина

Българите Димитър Макриев и Веселин Марчев започнаха като титуляри при равенството 1:1 на Неа Саламина срещу гостуващия Пафос в среща от шестия кръг на футболното първенство на Кипър. Макриев игра 90 минути, а Марчев беше заменен в 59-та минута. Насир Маачи изведе гостите напред в резултата в 56-та минута, но Иван Чурюрич изравни в добавеното време на срещата.

Неа Саламина се намира на пето място в класирането с актив от 10 точки. Аполон, със Симеон Славчев в състава си, завърши 0:0 при гостуването на Омония. Българинът започна като титуляр, но беше сменен в 69-та минута. Аполон е на четвърто място в подреждането с 11 точки.