Карнобат отстъпи на Несебър в областен полуфинал за Купата на АФЛ

Футболистите на Карнобат загубиха с 1:2 от Несебър в полуфинална среща на областно ниво от турнира за Купата на АФЛ. Хюсеин Садула реализира попадението за домакините през първата част за 1:0, а след почивката гостите от Несебър обърнаха резултата.

От треньорския щаб на карнобатлии изразиха задоволство, че се е получил приятен и за двата отбора мач с чист футбол. За Карнобат в игра се изявиха множество млади и перспективни момчета, които в шампионата за „В“ група по-рядко получават шанс за изява. На домакините не се харесаха единствено съдийските отсъждания на главния рефер Стефан Павлов.

„Един човек показа, че незаслужено е на терена, въпреки визитката си и това, че свири в „А“ група. При 1:2 не отсъди дузпа в наша полза, като грозно я подмина. С нейното отсъждане и реализиране мачът можеше да отиде в продължения. Стефан Павлов не беше на ниво.“, коментира наставникът на Карнобат Иван Божидаров. Той благодари на гостите от Несебър за мъжката игра и коректното поведение.

С контузия от мача е Слави Костенски, който е под въпрос за следващата шампионатна среща с Черноморец (Бургас), която е в неделя от 16 ч. в Бургас.