Лига на нациите по мини футбол - Чехия - България 0:0

Васил Божиков игра 81 минути за драматично равенство на Касъмпаша срещу Ризеспор

Васил Божиков игра 81 минути за турския футболен клуб Касъмпаша, който допусна късен гол за равенство 1:1 срещу гостуващия Ризеспор в мач от шестия кръг на местната Суперлига.
Божиков не започна мача като титуляр, а се появи в игра в деветата минута на мястото на получилия контузия централен бранител Кенет Омеруо. Отборът на бившия защитник на Литекс поведе в резултата 36-ата минута след гол на Есекил Скарионе, а в 38-ата Осман Виера от състава на гостите получи червен картон.
Корай Алтънай остави Ризеспор с двама по-малко след втори жълт картон в добавеното време на мача и допълнително улесни домакините, но те не удържаха финалния натиск. В седмата минута на добавеното време точен от дузпа беше Леонард Квеуке.
Касъмпаша и Ризеспор имат по десет точки след шест кръга, като двата отбора са съответно шести и пети в класирането.