Джокович продължава без загубен сет

Световният №1 Новак Джокович продължава похода си към титата на US Open без загубен сет. В среща от третия кръг сърбинът преодоля яростната съпротива на италианеца Андреас Сепи, но в крайна сметка стигна до успеха с 6:3, 7:5, 7:5. Съперник на Джокович в 1/8-финалите ще бъде победителят имежду Давид Гофан от Белгия и испанеца Роберто Баутиста Агута.

Евентуален съперник на Ноле в 1/4-финалите може да е Рафаел Надал, който преди това обаче трябва да се справи с Фабио Фонини от Италия.

Двубоят на Ноле със Сепи започна с пробив за италианеца в третия гейм, но сърбинът "натисна" газта, проби на два пъти съперника си и взе първия сет. Във вторият сет сервиращите печелеха подаванията си,но в 11-ия гейм Джокович показа класата си в най-важния момент направи пробив и поведе, след което затвори и сета. В третия Джокович проби съперника си и поведе с 2:1 гейма, но не успя да задържи аванса си до края, като допусна пробив, докато сервираше за мача. Новак обаче не позволи повече изненади и спечели следващите два гейма, с което и мача.

РЕЗУЛТАТИТЕ ДО МОМЕНТА МОЖЕ ДА ВИДИТЕ ТУК!