Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Израел разби Андора за едно полувреме (видео)

Израел разгроми Андора с 4:0 и остана в борбата за класиране на Евро 2016. Евреите са трети в група "В" с 12 точки, на две след втория Белгия. Домакините вкараха всички попадения преди почивката, като се разписаха Еран Захави, Нир Битон, Томер Хемед и Мунас Дабур.

Еран Захави откри резултата още в 3-ата минута, когато вратарят на гостите не се справи с удар на Нир Битон и звездата на Макаби (Тел Авив) насочи топката в мрежата. В средата на полувремето ролите се размениха, като Захави центрира, а Битон скочи най-високо и с глава покачи на 2:0. В 26-ата минута домакините получиха и дузпа за нарушение на Виктор Родригес срещу Бибрас Натхо. От бялата точка Томер Хемед вкара трети гол за Израел, а Мунас Дабур в 38-ата минута беше точен за 4:0.

През второто полувреме израелците намалиха оборотите и не отбелязаха нови попадения. В следващия си мач те гостуват на Кипър, а андорците, които вече имат 7 поредни загуби, излизат срещу Босна и Херцеговина.

ИЗРАЕЛ - АНДОРА 4:0 (4:0)
1:0 Захави (3)
2:0 Битон (22)
3:0 Хемед (26)
4:0 Дабур (38)