Брадфорд преподава уроци на „Лембоу фийлд”

Сам Брадфорд изнесе майсторски клас по куотърбек ефективност за третата размазваща победа на Филаделфия в предсезонните мачове. „Орлите” се разправиха с Грийн Бей на домашния им „Лембоу фийлд”, а крайното 39:26 далеч не отразява отчайващата разлика в класите.

Филаделфия водеха с 25:0 след първата част, в която Брадфорд бе 10 от 10 за 121 ярда с три тъчдауна и рейтинг 156.7. Някогашният носител на трофея „Хайсмън”, който във всеки от последните два сезона скъса кръстни връзки, е 13 от 15 за 156 ярда и четири тъчдауна в подготвителните мачове.

Заменилият го в събота Марк Санчес също оркестрира две резултатни серии. Някогашният избор №3 в драфта на НФЛ си отчете с тъчдаун пасове към Джеф Мейл и Трей Бъртън във втората четвърт, след която Филаделфия натиснаха спирачката в нападение.

Грийн Бей не пуснаха в игра Арън Роджърс и при контузията на Скот Толзийн хвърлиха новобранеца Брет Хъндли да вади кестените от огъня. Продуктът на UCLA завърши с 22 от 31 за 315 ярда с два тъчдауна, но и интерсепшън, върнат 28 ярда от Уолтър Търмънд до ендзоната на домакините.

Грийн Бей приключват контролите в четвъртък срещу Ню Орлийнз, както нито един от титулярите няма да бъде по екип.