Йоветич продължава да къса мрежи и Интер мечтае

Звездата на Интер Стеван Йоветич отново се превърна в герой за тима на Роберто Манчини. Йо-Йо се разписа на два пъти, с което донесе победата с 2:1 над новака Карпи в Модена. Символичните домакини имаха основателни претенции за дузпа в началото на мача, но след това "нерадзурите" наложиха своето темпо. Така се стигна до 31-ата минута, когато Фреди Гуарин намери Йоветич и черногорецът откри резултата. Всичко вървеше добре за миланския гранд до 81-ата минута, когато Антонио Ди Гаудио изравни с първия си гол в Серия "А". Халфът се появи в игра за Карпи само пет минути преди това.

В последната минута на двубоя обаче Йоветич отново бе в прегръдките на своите колеги. Нападателят бе точен от дузпа, с което увеличи головия си актив от началото на сезона на три попадения. С победата си интеристите са единствени от водещите състави на Апенините, които регистрираха две победи в първите си две срещи от новия сезон. В следващия кръг от кампанията футболистите на Манчини ще премерят сили с градския съперник Милан в дербито на Милано, наричано от запалянковците на Ботуша "Дерби дела Мадонина".