Талант на "сините" аут за Пирин

Младежкият национал на Левски Борислав Цонев ще пропусне почти сигурно домакинството на Пирин от 7-ия кръг на "А" група. Талантът на "сините" има разтежение и най-вероятно ще остане да почива, а на негово място от първата минута ще започне Мигел Бедоя. Испанецът започва да влиза във форма, но все още няма сила да изиграе пълни 90 минути. Цонев пък бе титуляр във всички мачове за Левски този сезон, като негов гол донесе първата победа на тима срещу Черно море (1:0) във Варна от четвъртия кръг на първенството.

20-годишният младок има 41 мача и пет гола за Левски във всички турнири и 33 срещи и четири гола за първенство.
Черно море - Левски 0:1