Юношите с тежка загуба в контрола с Италия

Малко повече от седмица преди мача между мъжките национални отбори на Италия и България днес среща си дадоха юношите, родени 2000-ата година. Италианците обаче доминираха през всичките 80 минути (в тази възраст се играе две полувремена по 40 минути) и разгромиха нашите момчета с 5:0. До почивката резултатът беше 2:0, а в последните 8 минути на срещата паднаха нови три попадения, за да бъде оформен този разгром.

Две попадения бяха дело на Давиде Мерола от Интер, по един гол добавиха Себастиан Сдайги от Рома, Флавио Бианки от Дженоа и Виголо от Милан.

Сдайги откри резултата още в 15-ата минута, а виголо изненада българския вратар, който не беше заел позицията си, в 37-ата.

Вчера пък юношите-национали с година по-големи отстъпиха със същия резултат 0:5 на Дания в Правец.