Нова загуба за Мерсин и Михайлов в Турция

Отборът на Мерсин записа втора поредна загуба в първенството на Турция. Тази вечер той падна с 0:2 като гост от Акхисар. На вратата на Мерсин отново пълни 90 минути записа българският вратар Николай Михайлов.

Бившата звезда от Премиър лийг в Англия Удо Родайега даде преднина на Акхисар в 67-ата минута. Вторият гол пък падна от дузпа, която бе реализирана от Вурал в 89-ата минута. Мерсин пък завърши мача с 10 души на терена, след като Йозарслан бе изгонен за нарушението за дузпата в 88-ата минута.

Така Мерсин остава на дъното на временното класиране с 0 точки. Акхисар пък се изкачи временно до 3-ата позиция с 4 спечелени точки.