Турнир на талантите U14 : Зона Бургас - Зона София 0:0

Бивш кадър открадна шоуто на "Селтик Парк"

Бившият норвежки футболист на "детелините" Йо Инге Бергет открадна шоуто на "Селтик Парк", отбелязвайки на два пъти при загубата на тима си Малмьо с 2:3, като второто му попадение падна в края на добавеното време. С два гола навън шансовете на Малмьо да се класира за групите на Шампионската лига нарастват значително. Иначе мачът започна фантастично за домакините, които откриха още в третата минута чрез Лий Грифитс.

В 10-ата израелецът Нир Битон удвои. Променилият се до неузнаваемост след напускането на Селтик Бергет намали в началото на втората част. Грифитс отново изведе Селтик с два гола напред в резултата. Феновете на "Сертик Парк" вече предвкусваха убедителен успех, когато Бергет от близо простреля вратата на "детелините" и вдъхна надежди на тима си да продължи напред.

Селтик - Малмьо 3:2
1:0 - Грифитс (3)
2:0 - Битон (10)
2:1 - Бергет (52)
3:1 - Грифитс (61)
3:2 - Бергет (90+5)