Бодуров получи жълт картон при загуба на Фулъм в Англия

Българският национал Николай Бодуров получи жълт картон при загубата на Фулъм с 1:2 у дома срещу Брайтън в среща от втория кръг на втора английска дивизия. Защитникът беше предупреден официално в 52-ата минута заради груб фаул. Бодуров започна като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути на двубоя, игран на "Крейвън Котидж".

Сам Балдък даде аванс в полза на гостите в 30-ата минута, но малко преди края на първата част Том Кеърни изравни за Фулъм. Томър Хемед от дузпа в 90-ата минута осигури ценния успех за Брайтън.

След това поражение Фулъм има актив от 1 точка.