Тотнъм без едно от силните си оръжия в Манчестър

Вратарят Юго Лорис ще пропусне гостуването на Тотнъм срещу Манчестър Юнайтед от Висшата английска лига в събота. Френският национал не е напълно възстановен от контузия в китката. Стражът игра 35 минути при победата на лондончани с 2:0 срещу Милан на турнира "Ауди Къп" в Мюнхен в сряда.

"Важно е той да бъде напълно възстановен, преди да се завърне на терена. Беше фантастично, че игра 35 минути", заяви мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино.

През миналия сезон Лорис направи общо 110 спасявания и записа осем мача без допуснат гол. Тотнъм гостува на Юнайтед в събота от 14,45 часа.