Локо Сф загуби от аматьори последната си контрола преди старта на "В" група

Столичният Локомотив загуби с 0:1 от Партизан (Червен бряг) в контролна среща играна в Тетевен. Единственото попадение в мача реализира капитанът на тима от Северозападната В група - Цветан Петров. В 26-ата минута той бе точен от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Славей Байрактаров.

Двубоят протече равностойно. През първата част „железничарите“ отправиха 3 удара към вратата на Красимир Димитров. Съперникът пък създаде една голова възможност, но я пропиля. След почивката столичани на три пъти бяха близо до гол, но така и не успяха.

Те обаче можеха да загубят с доста по-голяма разлика. Веднъж Теодор Лазаров и на два пъти Петър Валентинов се измъкнаха очи в очи със стража на Локо, но така и не можаха да го преодолеят.

Дебют за Партизан направи бившият нападател на Спартак (Плевен), Литекс (Ловеч), Родопа (Смолян) и Академик (Свищов) - Десислав Русев.