Бедоя аут за следващите два мача на Левски

Вчера треньорският щаб на Левски понесе нов сериозен удар. След направените му прегледи стана ясно, че испанецът Мигел Бедоя със сигурност пропуска гостуването на Черно море. Мачът на "Тича" е в събота, 8 август, от 17:30 часа. Бедоя получи контузия на последното занимание преди визитата на Лудогорец и не игра в Разград. Той има разтежение на мускул в задната част на бедрото.

До моментът полузащитникът има само един двубой в "А" група - при домакинското равенство срещу Литекс (2:2). Той пропусна голяма част от подготовката, защото се лекуваше от тежко заболяване - панкреатит. Вследствие на него бе загубил 5 кг от теглото си. Въпреки това Бедоя форсира възстановяването си и участва във втория кръг.

Лошото за треньора Стойчо Стоев е, че той няма да може да ползва испанеца не само срещу Черно море, но най-вероятно и в домакинството на Монтана. Двубоят е на 15 август, събота, от 20:00 часа на стадион "Георги Аспарухов".