Грешка на Манолев провали Кубан срещу Уфа (видео)

Отборът на Кубан не успя да запише първата си победа от началото на сезона в руската Премиер лига. В среща от третия кръг тимът от Краснодар завърши 1:1 у дома срещу Уфа. Вина за имравнителния гол пък носи българският защитник на домакините Станислав Манолев, който изпусна голмайстора за гостите Силвестър Игбун.

Иначе срещата започна добре за играчите на Кубан, които първи откриха резултата в мача. В 35-ата минута Владислав Игнатиев с техничен удар от труден ъгъл не остави шанс на вратаря за 1:0.

В началото на втората част обаче гостите съумяха да изравнят. Колективна грешка в защитата на Кубан позволи на Олександър Зинченко да премине през няколко играчи и да центрира към Игбун, който пък изпревари неориентирания Станислав Манолев и от близо реализира за 1:1.

Така и двата тима остават без победа с по 2 спечелени точки до момента, като Уфа се намира на 11-ата позиция, а Кубан заема 12-ата.