Башов и Марчев с голове в контроли в Кипър

Българските нападатели Костадин Башов и Веселин Марчев се разписаха за отборите си в контролни срещи в Кипър.

Башов вкара втория гол при победата на Еносис над домакина Докса Катакопия с 2:1. Той реализира с хубав удар от въздуха в началото на второто полувреме след центриране в пеналта от ляво.

Марчев пък отбеляза единственото попадение за успеха на Неа Саламина над Ермис с 1:0. Той прати топката в мрежата в 53-ата минута с изстрел от границата на наказателното поле след асистенция на другия българин в състава Димитър Макриев. Двамата влязоха на почивката като резерви.

Марчев вкара във втори пореден мач, след като реализира и в дебюта си при загубата с 1:2 от Анортозис в друга проверка миналата събота.