Шкендербю показа как се бие Милсами (видео)

Отборът на Шкендербю е много близо до отстраняването на молдовския Милсами от турнира на Шампионската лига. Тази вечер албанският шампион нямаше никакви проблеми в гостуването си в Кишинев и спечели с 2:0, като ясно показа, че екзекуторът на Лудогорец не е толкова сериозен отбор.

И двете попадения в мача реализира Хамди Салихи. Той откри резултата в 50-ата минута, а след това бе точен и от дузпа в 73-ата минута. Българинът в състава на гостите Венцислав Христов остана на резервната скамейка и не се появи в игра за совя тим.

Така Шкендербю направи сериозна крачка към класиране напред в турнира и ще бъде голяма изненада, ако Милсами се окаже способен на обрат в реванша.

Милсами (Молдова) - Шкендербю (Албания) 0:2
0:1 Салихи (50)
0:2 Салихи (73) д.