Николай Желязков и Александър Попов застават един срещу друг преди дългоочаквания финал между Левски и ЦСКА във волейбола

Приключи първият вечерен турнир от Националната тенис лига

Първият вечерен турнир за двойки от Национална тенис лига, който се проведе на кортовете на ТК “Черно море – Елит“ във Варна между 24 и 26 юли бе спечелен от варненци. При двойките мъже до 45 шампиони станаха двойката Александър Велев и гардът на баскетболния Черно море Порт Варна Пламен Алексиев. На финала те победиха Емил Николов и Теодоро Бабаров с 9:2. При двойките мъже 45+ победители са Петър Радушев и Константин Андонов, след като завоюваха първото място в групата с четири победи.
Добромир Ганев и Ивелина Петрова спечелиха купата при смесените двойки. На финала те победиха Виктор Нейчев и Яна Драгиева с 9:6.

Първият вечерен турнир за двойки от Национална тенис лига се проведе с подкрепата на Община Варна – любезен партньор на лигата за този турнир. Следващият турнир от календара на НТЛ е в Бургас на 12 и 13 септември. Турнирът е смесен и ще включва три формата на игра – сингъл мъже и жени, двойки мъже и смесени двойки.