Национал влезе във филм за черно тото

Обвиниха албанския шампион Шкендербеу, в който рита националът Венци Христов, в уреждане на мачове. Според антикорупционната организация "федербет" "снежните вълци" са уговаряли резултатите от приятелските си срещи през януари тази година.

Реваншът срещу северноирландския Крузейдърс от втория квалификационен кръг на Шампионската лига през този сезон също попада в графа "съмнителни". В последните 10 минути на срещата са били заложени над 300 000 евро двубоя да завърши с над 3.5 гола. След като водят комфортно в общия резултат, футболистите на Шкендербеу допускат два леки гола в последните минути на мача, който беше загубен с 2:3.

Авторитетни издания в Германия и Белгия алармираха за съмнителните резултати на Венци Христов и компания. Очаква се УЕФА да започне разследване.