Инсиние блести с хеттрик при разгромна победа на Наполи (видео)

Младата звезда на Наполи Лоренцо Инсиние наниза хеттрик при успеха на тима с 8:0 над нискоразредния Анауне в първата контрола на тима от лятната подготовка. Новият треньор Маурицио Сари дебютира, като заложи на схемата 4-3-1-2, а Инсиние действаше зад двамата нападатели Маноло Габиадини и Хосе Кайехон.

И трите гола на италианския национал паднаха още до почивката, когато се разписа и Габиадини. През второто полувреме бившият нападател на Сампдория бе точен още веднъж, две попадения добави Дрис Мертенс, а точка на спора сложи младокът Алфредо Бифулко.

След края на спаринга Маурицио Сари заяви, че футболистите все още са доста тромави и очаква в следващите мачове да види игра на по-висока скорост.