Мексико и Тринидад и Тобаго не излъчиха победител в шеметен мач с 8 гола (видео)

Отборите на Мексико и Тринидад и Тобаго не излъчиха победител в срещата помежду си от група "С" на турнира "Голд Къп". Мачът бе истинско зрелище и завърши с общо 8 гола в двете врати или 4:4. В него имаше куп обрати и битка до последната секунда.

Мексико пръв дръпна в резултата като Пол Агилар откри в 32-ата минута, а Карлос Вела добави втори гол в 51-ата минута. Последва обаче пълен обрат за Тринидад в рамките на 12 минути. Керон Къмингс в 55-ата и 67-ата минута и Кенуайн Джоунс в 58-ата минута доведоха нещата до 2:3.

Мексико обаче не се предаде и в края на мача също успя да стигне до пълен обрат след гол на Андрес Гуардадо в 88-ата и автогол на Кенуайн Джоунс в 91-ата минута. Драмата обаче стана пълна в 4-ата минута на добавеното време, когато Йоханс Маршал оформи крайното 4:4.

В другата среща от групата Куба победи Гватемала с 1:0.

Така Тринидад и Тобаго завърши на първата позиция в гурпата с ъс 7 спечелени точки, Мексико остава втори с 5 точки, а напред в турнира продължава и Куба, макар и като трети отбор с 3 точки.