Атлетико Паранензе запази лидерската позиция

Атлетико Паранензе запази лидерската си позиция след победа с 2:0 над Васко да Гама в мач от 6-ия кръг на бразилското първенство. Победата е четвърта поредна за Атлетико и тимът води в таблицата с 15 точки. Васко да Гама пък остава без победа от началото на сезона и тимът е в долната половина с едва 3 точки. Сао Пауло победи у дома Гремио с 2:0 и заема втората позиция в класирането на 2 точки след лидера. Интернасионал постигна втора победа за сезона след 2:0 над Коритиба и се измъкна от зоната на изпадащите. Нападателят Витиньо откри резултата в 27-а минута, а Нилмар подпечата успеха с втори гол в 37-а минута.

Сантос - Понте Прета 2:2

В класирането начело е Атлетико Паранензе с 15 точки, следван от Сао Пауло с 13, Понте Прета и Спорт по 12, Флуминензе 11 и други.