Обявиха съдията за финала за купата на България

Ивайло Стоянов беше определен за съдия на финала за Купата на България между Левски и Черно море. Мачът е в събота от 20 часа на стадион "Лазур" в Бургас. Асистенти на Стоянов ще бъдат Иво Колев и Крум Стоилов. Четвърти съдия е Вихрен Манев.

Последният мач на Левски, който Ивайло Стоянов ръководи, беше победата на "сините" с 1:0 срещу Лудогорец в реванша от полуфиналите.

Последната среща на Черно море при Ивайло Стоянов е победата с 2:0 срещу Славия от 20-ия кръг на "А" група. Двубоят беше на 27 февруари, а головете вкараха Петър Златинов от дузпа и Себастиан Ернандес. Малко преди края на първото полувреме Стоянов изгони Цветомир Панов от Славия и "белите" доиграха срещата с човек по-малко.