Крузейро направи реми, остава без победа в шампионата на Бразилия

Шампионът Крузейро завърши наравно 1:1 у дома срещу Понте Прета в мач от третия кръг на бразилското първенство.

Халфът Чарлс даде аванс за домакините с далечен удар в 82-ата минута на стадион "Минейрао". Само три минути след това Биро изравни с удар с десния крак от наказателното поле.

Крузейро игра без някои от титулярите си заради мача от турнира Копа Либертадорес срещу аржентинския Ривър Плейт и в момента се намира в зоната на изпадащите със само една спечелена точка до момента.

Спорт има седем точки от три кръга, след като победи с 1:0 у дома срещу Коритиба. Нападателят Нето вкара единствения гол в срещата в 29-ата минута.

На стадион "Маракана" Флуминензе и Коринтианс завършиха наравно 0:0. Вратарят на гостите Паоло Гереро имаше шанс да вкара гол, след като остана на празна врата, но не успя да прати топката в празната мрежа, стреляйки неточно.

Ръководството на Коринтианс вече съобщи, че ще освободи стража Гереро заради финансовите проблеми в клуба. Отборът от Сао Пауло също има 7 точки, докато Флумимензе е с 4 точки.

Палмейрас загуби с 0:1 у дома от Гояс пред близо 40 хиляди зрители на новия стадион "Алианц Парке". Виктор Рамос си вкара автогол четвърт час преди края, а двата отбора завършиха в намален състав заради показаните два червени картона в самия край на двубоя. Палмейрас има актив от едва 2 точки. Гояс е на втора позиция със 7 точки.

снимка: sambafoot.com