Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Самп изпуска Европа и внимава за… онази с косата

Отборът на Сампдория загуби две точки в битката за Лига Европа, което почти сигурно оставя "моряците" извън евротурнирите. Тимът на Синиша Михайлович завърши 1:1 при гостуването си на Емполи. Любопитно е, че преди двубоя ексцентричният президент на "Ил Дория" Масимо Фереро изригна с коментар в социалните мрежи: "Европа или смърт". Домакините от Емполи бяха много близо до гола още преди почивката, когато Масимо Макароне пропусна от чиста позиция. В 58-ата минута обаче бившата звезда на Мидълзбро намери Мануел Пучарели, който опъна мрежата - 1:0. В последните секунди африканската легенда Самуел Ето'о изравни, но това не помага кой знае колко на Самп за ЛЕ. Надеждата за отбора на Фереро се крие в проблемите с лиценза на съгражданите им от Дженоа.