Ники Пенчев: Направихме доста добър мач (АУДИО)

Волейболният национал Николай Пенчев коментира след трудната победа като гости над Сърбия с 3:2 в първата контрола между двата тима, че са направили доста добър мач, който е бил много полезен за тях.

"Това беше първа контрола за сезона и мисля, че се представихме доста добре. Мисля, че играхме много добре, което се видя в четвъртия гейм, който беше доста оспорван. В първите два също се видя това. Направихме доста добър мач, който беше много полезен за нас. Утре имаме още една среща в 10,00 часа сутринта (11,00 часа българско време) и се надявам пак да се получи добра контрола. Тази контрола бе наистина много полезна за нас, защото видяхме върху какво трябва да наблегнем технически. Също така бе полезна, защото в края на месеца играем официални мачове с Канада и нямаме много време. Като цяло сме доволни и сега ще изчистваме грешките, които допуснахме и да се стараем да не ги допускаме повече",

АУДИО на НИКИ ПЕНЧЕВ благодарение на OSSRB.ORG - ТУК!!!

Снимки: ossrb.org

ГАЛЕРИЯ от контролата СЪРБИЯ - БЪЛГАРИЯ 2:3 - ТУК!!!