100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Грешка на Бандата остави Партизан без дубъл (видео)

Отборът на Партизан не успя да спечели дубъл през този сезон в Сърбия. След като вече си гарантираха титлата в първенството, тази вечер "гробарите" загубиха с 0:1 финала за Купата на Сърбия срещу Чукарички. Голяма вина за това има българският защитник Иван Бандаловски, който направи сериозна грешка при гола на Славолюб Бърнич в 38-ата минута, който се оказа и победен за съперника.

Играчите на Чукарички изиграха много силен мач и заслужено се пребориха за трофея. В 16-ата минута Бранко Илич удари греда, а в 38-ата минута грешка на Бандаловски при борбата за една висока топка позволи на Бърнич да му отнеме, да финтира още един бранител и да отбележи за 1:0. След това Партизан опита да се върне в мача, но усилията на "гробарите" в предни позиции бяха безплодни и така Чукарички триумфира с Купата на Сърбия.