Ювентус препъна "болярите"

Неочаквано равенство – 2:2, допусна вторият в Северозападната В група Етър (Велико Търново) при гостуването си на Ювентус (Малчика). Двубоят бе от 23-ия кръг на първенството.

През целия мач топката се разиграваше пред вратата на домакините. Селекцията на Георги Василев имаше тотално надмощие, но пропиля десетина стопроцентови положения пред вратата на Веселин Ганчев.

Футболистите на Ювентус пък бяха абсолютно ефективни – 2 удара, 2 гола. Първият нанесе Сергей Стефанов в 5-ата минута, когато бе най-добре пласиран в наказателното поле на гостите. В средата на първата част равенството бе възстановено. Стори го Тодор Колев, засичайки с глава центриране на съотборник. Капитанът на „виолетовите“ бе още веднъж точен – в началото на втората част, когато с диагонален удар даде гол аванс на своите. В 88-ата минута главният съдия Петър Кузев отсъди пряк свободен удар пред вратата на Русев. Ивайло Дюлгеров изпълни неспасяемо за крайното 2:2.