Само „Локомотив Никола Нанов” без загуба при юношите младша възраст

Ватерполистите на „Локомотив Никола Нанов” оглавиха временното класиране след първия финален турнир на Топ 6 в държавното първенство за юноши младша възраст. Мачовете се играха от петък до неделя (24-26 април 2015 г) на столичния басейн „Диана”.

Тимът на „Локомотив Никола Нанов”, воден от Георги Гаджев, спечели 4 мача и завърши един наравно. Така младите локомотивци са начело във временното класиране с 13 точки, следвани от „Черноморец” – 12, „Аква спорт” – 10, „Комодор” – 6, „Славия” – 3 и „Ботев” (Враца) – 0.

Резултати: „Локомотив Никола Нанов” – с „Черноморец” 9:4, с „Аква спорт” 9:9, с „Комодор” 12:0, със „Славия” – 13:5, с „Ботев” – 20:6 „Черноморец” – с „Аква спорт” 8:7, с „Комодор” – 8:4, със „Славия” – 14:7, с „Ботев” – 12:2, "Аква спорт" - с "Комодор" 15:2, със "Славия" 16:6, с "Ботев" 15:0, „Комодор” – със „Славия” 12:5, с „Ботев” 14:6, „Славия” с „Ботев” 13:8.

Вторият финален турнир е от 26 до 28 юни 2015 г. Домакинството още не е определено.