Руди Гарсия: Равенството щеше да бъде логично

Треньорът на Рома Руди Гарсия остана разочарован от загубата с 1:2 от Интер снощи. Тимът му получи късен гол и така изпусна да си тръгне поне с точка от този мач. Според наставника, именно равенството би било по-логичен резултат.

"Според мен равенството щеше да бъде по-логичен резултат. На това ниво обаче мачовете се решават от една ситуация. През първото полувреме ударихме греда, но всъщност през втората част показахме нашата игра. Успяхме да изравним и дори опитахме да спечелим мача, но не се получи и в крайна сметка загубихме. Не мога да се оплача от играта и желанието на отбора, още повече, че нямаме време за разтакаване, защото в сряда ни предстои нов мач. Може би проблемът ни тази вечер бе, че опитвахме да градим играта си от защитата, а не в предни позиции. Направихме твърде много грешки, а и нямахме шанс при пропуска на Ибарбо. Трябва да бъдем по-безкомпромисни в предни позиции, тъй като имахме добри възможности и през втората част", смята Гарсия.