Реал Сосиедад и Виляреал направиха разочароващо реми

Отборите на Реал Сосиедад и Виляреал не успяха да излъчат победител в мача помежду си от 33-ия кръг в Примера дивисион на "Аноета". Двубоят завърши без победител - 0:0, което бе доста разочароващо и за двата тима, като домакините вече 5 поредни мача нямат успех на сметката си, а за гостите това е 7-ми пореден мач без победа в първенството.

Двата тима си поделиха по едно полувреме. През първата част гостите стояха една идея по-добре на терена, но пък през второто полувреме само страхотните намеси на вратаря Серхио Асенхо попречиха на Реал да измъкне трите точки след страхотни изстрели на Иниго Мартинес и Чори Кастро, които тестваха рефлексите на стража, който обаче бе непробиваем. В 88-ата минута пък гол на Вилареал бе отменен заради засада, а в самия край гостите удариха и греда.

Все пак мачът завърши без победител и така Виляреал остава на 6-ото място в таблицата с 53 точки, докато Реал Сосиедад се намира на 12-ата позиция с 39 точки.