100 години ски спорт в България

Наказват Бербатов за обида към съдия?

Нападателят на Монако Димитър Бербатов може да отнесе наказание заради обида към рефер в мача с Рен (1:1) през уикенда. Твърди се, че той е използвал нецензурни думи към четвъртия съдия при смяната си в 67-ата минута. Тогава резервният арбитър го е помолил да излезе по-бързо от игрището, при което нервите на българина явно не са издържали и той е използвал някои нелицеприятни епитети.

Сега се изчаква докладът на съдиите от мача, който ще бъде решаващ за това дали Берба ще получи наказание. Ако ситуацията е описана, то българинът най-вероятно ще трябва да плати парична глоба за действията си.