Манчини: Не ни дадоха чиста дузпа

Тренорът на Интер Роберто Манчини не бе никак доволен от изпуснатата победа в дербито срещу Милан (0:0). Два гола на неговия тим бяха отменени, а "нерадзурите" претендираха и за дузпа за игра с ръка на защитник в наказателното поле.

"Доволен съм от играта ни през първите 20 минути и през цялото второ полувреме. Жалко е, че не победихме, но няма какво повече да направим. Трябваше да получим абсолютно чиста дузпа. Без никакво съмнение. Миналата седмица при подобно положение съдията реши, че Гуарин е играл умишлено и даде дузпа срещу нас, така че не рзбирам защо сега критерият не бе същият? Не съм се оплаквал от съдиите вече 20 мача, но в последните два имаше някои много спорни решения срещу нас. Не се оплаквам от отменените голове, защото изгледах повторенията и се убедих, че там решенията са правилни. Опитахме да спечелим мача и се борихме от първата до последната минута. Милан пък се защитаваше добре, а на няколко пъти извади и късмет. Когато нещата се развият по този начин, просто няма какво да направиш. Да се надяваме, че следващата година ще е по-различна. Дано лошият късмет да си отиде и да започнат да ни дават дузпи", заяви Манчини.