Монпелие съсече Каен с ранен гол

Отборът на Монпелие победи с 1:0 Каен в мач от 33-ия кръг на Лига 1. Южняците стигнаха ди успеха с попадение още в четвъртата минута. Тогава Антони Муние центрира от корнер и намери Виторино Илтон, който с глава прати топката в мрежата. До края на мача и двата тима имаха по няколко възможности за гол, като по-чистите бяха за домакините, но до второ попадение не се стигна.

С победата си днес Монпелие си върна седмата позиция, която по-рано днес бе отстъпил на Лил. Играчите на Ролан Курбис са с 52 точки и изчакват спокойно края на сезона. Каен пък е на 13-о място с 38 точки, което е само на три от опасната зона.