Барселона без Иниеста срещу Валенсия

Лидерът Барселона почти сигурно ще бъде без Андрес Иниеста за съботния домакински двубой с Валенсия. Старши треньорът Луис Енрике каза, че Иниеста все още не е възстановен от натъртването в областта на гърба, което получи по време на мача с Пари Сен Жермен от четвъртфиналите на Шампионската лига в сряда. Иниеста се сблъска с Хавиер Пасторе и беше сменен в 53-та минута от Шави при победата над Пари Сен Жермен с 3:1 в Париж. "Той е много по-добре, но не тренира в последните два дни, така че по принцип, ако не стане някакво чудо, няма да бъде в състава", каза Енрике. Барселона води с две точки пред Реал (Мадрид) преди срещите от 32-ия кръг на испанското първенство.