Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 1:1

Бодуров пропусна домакинско равенство на Фулъм

Българският национал Николай Бодуров не игра за Фулъм при равенството 2:2 срещу Уигън в първи мач от 42-ия кръг на Чемпиъншип. Лондоначани на два пъти повеждаха, но не успяха да задържат аванса си и намиращият се в зоната на изпадащите Уигън си тръгна с ценна точка в дебюта на новия си мениджър Гари Колдуел.

Рос Маккормък откри за Фулъм още в 4-ата минута, но в 22-ата Джърмейн Пенант изравни. Още до почивката Мат Смит върна преднината на "котиджърс", но в 69-ата минута Джейсън Пиърс се разписа за крайното 2:2.

В друг мач днес лидерът Борнемут спечели с 2:0 гостуването си на Брайтън и има с 4 точки повече от втория Норич. Фулъм е е на 20-о място.

ФУЛЪМ - УИГЪН 2:2
1:0 Маккормък (4)
1:1 Пенант (22)