Бразилски защитник размаха средни пръсти на феновете на собствения си отбор (видео)

Защитникът Фабрисио беше отстранен от игра заради обидни жестове към запалянковците на отбора си Интернасионал в домакинския мач срещу Ипиранга от бразилския щатски шампионат по футбол "Гаучо".
В 63-ата минута на срещата Фабрисио получи топката, след което започна дрибъл, но рязко спря и се насочи към тъчлинията към освиркващите го фенове на тима и им показа средни пръсти с двете си ръце.
28-годишният бранител получи директен червен картон, а по пътя си към съблекалнята той разкъса фланелката си, като крещеше: "Напускам, напускам", а неговите съотборници напразно се опитваха да го удържат.
След двубоя футболистите на Интернасионал напуснаха стадиона и отказаха всякакъв коментар, а клубното ръководство отстрани за неопределено време Фабрисио от представителния състав.
Въпреки че остана с човек по-малко, Интернасионал спечели мача с 1:0 с гол на Андерс Д'Алесандро от дузпа 20 минути преди края и запази първото си място в класирането с 31 точки след 14-ия кръг на надпреварата, с 2 точки аванс пред Гремио.