Гърция си тръгна с точка от Будапеща

Отборът на Гърция спечели втората си точка в евроквалификациите, след като завърши 0:0 при гостуването си на Унгария в Будапеща. Южните ни съседи остават последни в група F и са без шансове да се класират. Унгарците пък вървят трети с 8, а начело е Румъния с 13.

Двубоят в унгарската столица беше дебют за Серхио Маркариан начело на елините.  Срещата не предложи някакво особено зрелище на зрителите. Първото полувреме беше скучно, като и двата отбора не създадоха възможности за гол. През втората част гърците проявиха активност, но успяха да затруднят само веднъж вратаря на домакините.