Кемба Уокър се отчете с 21 точки при победата на Шарлът над Атланта

Кемба Уокър реализира 21 точки при победата на Шарлът над Атланта със 115:100 точки в среща от редовния сезон в първенството на НБА. Джералд Хендерсън добави 20 точки, а Мо Уилямс вкара 18 точки за тима на Шарлът, който прекъсна серията си от три загуби. Марвин Уилямс се отчете със 17 точки за победителите. Кент Бейзмор записа 20 точки, а Денис Шрьодер добави 17 точки и 11 асистенции за Атланта. Гостите дадоха почивка на титулярите ДеМар Керъл, Кайл Корвър, Ал Хорфорд, Пол Милсап и Джеф Тийг. Никола Миротич вкара 24 точки, а Пау Гасол завърши с 19 точки и 12 борби за успеха на Чикаго над Ню Йорк Никс със 111:80 точки. За Никс това е 60-а загуба за сезона. Гасол за 48-и път в кариерата си направи "дабъл-дабъл", а "биковете" записаха пети успех в шест мача. Джими Бътлър добави 18 точки за тима на Чикаго, който водеше с 20 точки на полувремето.

Италианецът Андреа Барняни се отличи с 14 точки и 7 борби за Ню Йорк Никс. Голдън Стейт победи Милуоки със 108:95 точки след 25 точки на Стеф Къри. Клей Томпсън реализира 21 точки за победителите, които записаха 60-и успех от началото на сезона. Крис Мидълтън вкара 14 точки за Милуоки. Юта спечели срещу Оклахома Сити с 94:89 точки, а Портлънд се наложи над Денвър със 120:114 точки.