Ботев (Гълъбово) и Банско завършиха наравно

Ботев (Гълъбово) и Банско завършиха 0:0 в среща от 20-ия кръг на първенството в "Б"-футболна група на стадиона в Гълъбово. Въпреки тежкия терен двата отбора се опитаха да играят футбол. В 14-ата минута домакините чрез Иван Тошев отправиха удар към вратата на Банско, но вратарят Колев улови топката. Минута по-късно крилото на Ботев Емил Иванов можеше да открие след центриране на Тошев, но не успя да нанесе решаващ удар. В 24-ата минута Виктор Шишков от гостите беше изведен от Бенгюзов в наказателното поле, но стреля над вратата. До края на първата част Иван Тилев и Емил Иванов от домакините отправиха опасни удари.

След почивката заваля дъжд и теренът стана още по-тежък за игра. В 55-ата минута Ботев организира опасна атака и Иван Тилев изведе Тошев в наказателното поле на гостите, но той стреля слабо и не затрудни стража на гостите. Десет минути по-късно банскалии организираха атака, при която след центриране отдясно Павлов отправи опасен удар с глава, но вратарят Радев се намеси авторитетно и успя да избие топката в корнер. Осем минути преди края Ботев пропусна най-чистото си положение, което можеше да им донесе 3 точки. Емил Иванов се освободи технично от защитник на Банско, напредна в наказателното поле, отправи удар, но вратарят Колев успя да избие топката, която се чукна в страничната греда.