Ветераните на Левски стигнаха финал

Левски победи с 4:1 Добруджа в полуфинала от първенството за ветерани. По предварително споразумение между двата отбора двубоят се състоя на неутрален терен в Габрово и предизвиква сериозен интерес у местните привърженици на "сините".

Дончо Донев откри резултата още в първата минута. Даниел Боримиров покачи на 2:0, а след почивката Димитър Телкийски и Станислав Ангелов също се разписаха във вратата на Добруджа. След като през второто полувреме два гола на добричлии бяха отменени заради засади, в края на мача все пак стигнаха до почетно попадение.

Щатният изпълнител на дузпи в отбора през 90-те Диян Божилов показа, че все още владее перфектно ударите от бялата точка и отбеляза гола за Добруджа.

На финала Левски ще срещне Марица (Пловдив).