Девойките на Етрополе спечелиха юбилейния 10-и турнир за Купа "3 март" в Севлиево

Девойките на ВК "Етрополе" спечелиха юбилейния 10-и турнир за Купа "3 март" в Севлиево. Надпреварата бе за девойки младша възраст и премина при голям интерес. Втори в класирането се наредиха момичетата от "Царевец" (Велико Търново), следвани от домакините от "Раковски" и Павликени. Победителките, водени от треньорката Ралица Ботева, постигнаха три победи над съперничките си.

Купите бяха осигурени от общината, а от "Приятели на волейбола" подариха на клубовете спортни екипи, мрежи и топки.

Всяко едно от децата получи и по една плажна кърпа осигурена от спонсор на клуба.