Фулъм с тежка загуба без Бодуров

Българският национал Николай Бодуров не игра за Фулъм при поредната тежка загуба на отбор този сезон. "Котиджърс" отстъпиха с 0:3 у дома на Лийдс в двубой от 38-ия кръг на Чемпиъншип и се намират на незавидното 21-о място във временното класиране. Лондонският тим тим има 40 точки, а след него е Уигън с 34. Лийдс пък заема 12-а позиция с 51 точки.

И без Бодуров защитата на Фулъм се представи повече от колебливо. Сам Бирам откри резултата в 40-ата минута, а Сюлейман Бамба вкара втори гол за Лийдс в 48-ата. Малко след това Константинос Стафилидис получи червен картон и остави домакините в намален състав. Крайното 0:3 оформи Мирко Антенучи в 88-ата минута.

Головете за успеха на гостите реализираха Бирам (40), Бамба (48) и Антенучи (88), а домакините от Лондон играха в намален състав от 52-ата минута, когато гъркът Стафилидис получи втори жълт и съответно червен картон.