100 години ски спорт в България

Станилия Стаменова гостува в "Авантаж" по телевизия Sportal.bg

В петък, 6 март, в 20,00 часа телевизия Sportal.bg ще излъчи предаването "Авантаж" с автор и водещ Цветелина Христова.

В първата част на предаването - рубриката "Свободна зона", ще ви срещнем със Станилия Стаменова.Тя е най-успешната българска състезателка в женското кану. Само за четири години в този спорт бившата атлетка постигна впечатляващи успехи, сред които европейски титли и медали от световни първенства. Нейната дисциплина е 200 метра ендоместно кану, а през  миналата година стана европейска шампионка и спечели сребро на планетарния шампионат в Москва.

Стаменова разказва пред нашата камера за първите си стъпки в спорта, за годините прекарани  в  леката атлетика  и за тези в кануто, за любовта си към Италия и екстремните преживявания.

Втората част на предаването е за класациите на Sportal.bg, които се излъчват в края на всеки месец. В 5-те категории – Отличник, Издънка, Събитие, Скандал и Лаф на месеца, правим по 5 предложения, а вие - нашите зрители, определяте победителите, като гласувате в сайта Sportal.bg. Кои са победителите за февруари ще разберете в петък. Любопитно е, че победителят в най- интересната категория „Лаф на месеца"  вече ще получава и награда. Лафаджия номер едно ще се окичва със златния медал на предаването „Авантаж“.

В края на предаването  в рубриката "Корнер“ Драго Иванов ще ви разкаже за интересните прякори на футболните отбори.

Гледайте "Авантаж", в петък в 20,00 часа, телевизия Sportal.bg с водещ Цветелина Христова и гост Станилия Стаменова!