Радослав Бакърджиев: Подценяване доведе до петгеймовия резултат

В деветнадесетия кръг на женското първенство отборът на Левски (София) победи като домакин ЦСКА (София) с 3:2 гейма в столичната зала Христо Ботев. Въпреки крайният успех треньорът на Сините Радослав Бакърджиев не бе доволен от неравномерната игра на неговите състезателки и петгеймовата битка. Ето неговото изявление за BGvolleyball.com след мача:

"Започнахме мача без нужната концентрация. Това доведе до загуба в първия гейм. Във втория и третия играхме доста по-мобилизирано, както на сервис, така и в посрещане и логично ги спечелихме. В четвъртия гейм обаче пак се получи едно отпускане. На това се дължи и резултата в мача, който отиде в пет гейма. Като цяло не е приятно това поведение на игрището, тези спадове, които се получиха. Но най-важното е че успяхме да се съберем в тайбрека и да вземем крайната победа. Сега се продължаваме напред, като се готвим да предстоящия мач с Марица (Пловдив), който също ще е много труден. Затова трябва да подходим изключително сериозно и мотивирано, за да да гоним крайната победа".