Стоев: Обезпокоително е, че допуснахме положения пред нашата врата

Треньорът на Левски Стойчо Стоев остана доволен от победата с 8:0 срещу Хасково, но подчерта, че тази среща не е критерий за "сините".

"Има някаква промяна. Футболистите се стремят да играят по-бързо, имаше настроение. Обезпокоително е, че допуснахме положения пред нашата врата. Нормално е, че все още липсва синхрон в отбраната. Все пак имаме нов човек в центъра на защитата.

Ако Абди не ни се нравеше, нямаше да го вземем. Тепърва ще навлезе в по-добра форма, както и Лукаш Гикиевич. Трябва да има конкуренция, за да се развиваме като отбор. Няма да пренебрегна Луис Педро, той ще получи своите шансове. Владимир Гаджев имаше някакъв вирус и затова му дадох почивка.

Левски - Хасково

Със сигурност ще дам почивка на някои футболисти срещу Хасково. След това ни предстои изключително важен мач с Лудогорец. Ще бъдем внимателни в защита. Никога не ми е минавало през главата, че няма да влезем в Топ 6. Разчитаме на себе си - да играем добре и да побеждаваме", заяви Стоев след убедителния старт на 2015 г.

снимки: Марин Маринов/Sportal.bg